Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Pořadí čtení Bárovek

Veronika Válková | 24.07.2022

Milá Verčo, bárovky jsou koncipované tak, že je můžeš číst, jak Tě napadne, a budou Tě i tak bavit. Pokud si ale chceš pořádně užít i to, co Bára prožívá v současnosti, a hlavně později různé propletence a narážky, je lepší číst popořadě. Terezínské ghetto je jedna z ranějších bárovek a je to izolovaný příběh, takže klidně začni touhle. Ale pokud bys chtěla pěkně od začátku, najdi si tady na stránkách sekci "výpravy" a v ní podsekci "kde už Bára byla", tam jsou knížky seřazené chronologicky, jak vyšly - čili ta nejstarší je úplně dole. Hezké počtení!

Re: Re: Pořadí čtení Bárovek

VERČA | 24.07.2022

Děkuji moc.

Knížky

Bára | 20.07.2022

Dobrý den, chtěla jsem zeptat jestli ještě někdy bude nějaká knížka s Bárou?

Re: Knížky

Veronika Válková | 20.07.2022

Milá Báro, podívej se do sekce "Výpravy - kam se Bára chystá", a hned to zjistíš.

Re: Re: Knížky

Bára | 21.07.2022

Moc děkuji za odpověď

Vlajka

Viki | 17.07.2022

Ahoj Báro,
když Blatničkovi vyvěšovali československé vlajky, tak to byly ty, co byly za protektorátu, jakože tři vodorovné pruhy (bílá, červená, modrá)? Jinak se mi knížka Pražské povstání moc líbila a fakt obdivuju, co všechno jsi dokázala.
Díky za odpověď
Viki

Re: Vlajka

Bára | 17.07.2022

Čauki Viki,
ne voni věšeli takový ty normální jako československý jako máme teďka. Jako že už neni protentokrát. Soráč, protektorát :) To si takhle dělal děda legionář šprťouchlata. B.

Varvara Překrásná

Markéta | 20.06.2022

Ahojky Báro, chtěla jsem se tě zeptat, když jsi byla u vikingů a když jsi pátrala třeba po Vladimírovi a tak, jestli jsi pátrala i po Varvaře Překrásné...Moc by mě to zajímalo
Předem děkuji Markét

Re: Varvara Překrásná

Bára | 21.06.2022

No ale ona si tak jenom říká, to už jsem zase zjistila, že třeba u vikingů to byla Varvara Překrásná a v Egyptě Meritbastet nebo Meritsachmet a během pražského povstání paní Kocourková a tak.

Re: Re: Varvara Překrásná

Markéta | 21.06.2022

Aha, takže zase kočka Barča?

<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>

Přidat nový příspěvek