Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: 21.1. 2022

Markétka | 28.01.2022

Dobrej vkus Báro! Mě se z trpaslíků nejvíc libil Filli. A jinak teda Aragorn byl taky supr, akorát to nebyl trpaslík, že jo :-)

Re: Re: Re: 21.1. 2022

Markétka | 13.02.2022

A taky si říkám, že Thorin Pavéza vypadal trošičku jako Tilhar, tedy podle té kresby pana Kopla na předsádce knížky...

11.1 2022

Tomáš Jarůšek | 11.01.2022

Ahoj Báro, mám takovou teorii jak funguje atlas. Mohlo by to fungovat tak, že když se na mapě dotkneš třeba Prahy, pošle tě to do Prahy. A doba by se určovala podle toho z jaké doby je ta mapa. Co myslíš, mohlo by to tak fungovat?

Re: 11.1 2022

Bára | 12.01.2022

No hele já nevim protože jsem na žádné mapě neviděla Prahu jako že by to tam bylo napsaný a taky to vypadá že ty mapy jsou stejně starý jako vyrobený ve stejný době a není na nich napsaný jako třeba v dějepisnym školním atlase že je to z nějakýho roku. Takže nevim.

Lída | 11.01.2022

Báro vědí tvoji rodiče o těhle stránkách?

Re:

Bára | 11.01.2022

Jo ale patří paní Válková a já smím jen odpovídat někdy na otázky a hrozně hlídají abych sem nepsala něco soukromýho nebo nedala fotku ani našeho baráku kvůli soukromí. Jako docela to chápu, lidi by neměli vyvěšovat všude fotky svoje a tak, protože kdo ví kdo na to kouká třeba na instáči.

Re: Re:

Lída | 17.01.2022

To ale musí vědět i o atlase a tvých výpravách do minulosti?

Re: Re: Re:

Bára | 18.01.2022

PŠT!

Dárky z minulosti

Veronika | 08.01.2022

Ahoj Báro,
když jsi byla na své úplně druhé kratičké výpravě do minulosti, tak sis vzala jednu lasturu do ruky a dostala se s tebou i na půdu. Ale jinak ti to musí někdo darovat jak to?

Re: Dárky z minulosti

Bára | 08.01.2022

No, na to taky nemůžu přijít. Možná když jsem na krátko tak si můžu přinést? To mě vlastně nenapadlo zkusit. Nebo, třeba to tehdy bylo jenom jako že abych tomu začala věřit? Divný, co?

<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>

Přidat nový příspěvek