Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: otázky pro Báru

Kiki | 06.08.2021

Ehm, promiň Baru ale není u vás náhodou listopad?

Re: Re: Re: otázky pro Báru

Bára | 06.08.2021

Ale u vás ne :)

Re: Re: Re: Re: otázky pro Báru

Kiki | 08.08.2021

Jeee tak to máš vlastně dvoje narozeniny, jedny pro rodinu a kamarády a druhé pro čtenáře

Re: Re: Re: Re: otázky pro Báru

J | 15.08.2021

Jsi trapná...

Poděkování

Tereza Zubalová | 02.08.2021

A ještě, moc vám děkuji za všechny nádherné knížky které jste napsala.
Těším se až zase půjdu do knihkupectví.

Re: Poděkování

Veronika Válková | 02.08.2021

Rádo se stalo a užij si knihkupectví :)

Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Tereza Zubalová | 02.08.2021

Dobrý den,
mamka mi pořád říká že jsem velký knihomol a je to pravda:). Miluji vaše knížky a hltám je tak, že mi je mamka ani nestíhá kupovat. Ale jinak, za kolik dní (zhruba) má přijít ten balíček pravého cestovatele?
Děkuji
Terka

Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Veronika Válková | 02.08.2021

Milá Terko, jsem moc ráda, že se Ti bárovky tak líbí. Jen hltej, hltej - ale za chvíli nebudeš mít co číst :)
Co se balíčku ze SKA týče, to se musíš obrátit přímo tam, já to nevím.

Poděkování

Jiří Koláček | 25.07.2021

Dobrý den,
chtěl bych Vám hrozně poděkovat za vaši tvorbu, zejména za díly 1918, Pražské povstání, a Tezezínské ghetto a ano, jak se vidět, mám v oblibě novější dějiny. Vaše příběhy mne dokonce inspirovaly k vlastní tvorbě. A humor v nich také nechybí. Výrazy jako "ještěslovoabudubrečet", nebo případy tak podobné reálnému životu jako děti vs. rodiče, mne vždy rozesmějí. Každopádně jsem se toho i hodně dozvěděl, jako například že lidé se tehdy vlastně jmenovali úplně jinak, než jak se učí v dějepise. Budu si hold muset pořádně prostudovat slovník staročeštiny ;). Jinak by jste mohla napsat něco z éry páry, pokud si dobře vzpomínám, nic podobného zatím nevyšlo a myslím, že by to bylo pozoruhodné. Každopádně Vaše knihy hltám a vyčítám Vám jednu věc - píšete pomaleji, než já čtu :D. Jen tak dál!

PS: Když se chci zaregistrovat do SKA, je zde fotografie povinná?

Děkuji, Jirka

Re: Poděkování

Veronika Válková | 25.07.2021

Milý Jirko,
moc děkuju za krásný dopis. Je pro mne nesmírně motivující, když se dozvím, že se někomu knížky líbí a že, jako v Tvém případě ke psaní, ho k něčemu inspirovaly. To je paráda! Určitě piš, piš pro svoje potěšení, ne s cílem vyhrát nějakou soutěž a podobně, a třeba jednou taky vydáš knihu :) Máš pravdu, z 19. století zatím nic nemáme, ale budeme mít - viktoriánskou Indii, už je to schválené. Co se týče SKA, zeptej se tam, jak je to s fotografiemi (kontakt najdeš v sekci Společenství kouzelného atlasu - je tam proklik). Měj se krásně!

<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>

Přidat nový příspěvek