Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Poděkování

Jiří Koláček | 25.07.2021

Dobrý den,
chtěl bych Vám hrozně poděkovat za vaši tvorbu, zejména za díly 1918, Pražské povstání, a Tezezínské ghetto a ano, jak se vidět, mám v oblibě novější dějiny. Vaše příběhy mne dokonce inspirovaly k vlastní tvorbě. A humor v nich také nechybí. Výrazy jako "ještěslovoabudubrečet", nebo případy tak podobné reálnému životu jako děti vs. rodiče, mne vždy rozesmějí. Každopádně jsem se toho i hodně dozvěděl, jako například že lidé se tehdy vlastně jmenovali úplně jinak, než jak se učí v dějepise. Budu si hold muset pořádně prostudovat slovník staročeštiny ;). Jinak by jste mohla napsat něco z éry páry, pokud si dobře vzpomínám, nic podobného zatím nevyšlo a myslím, že by to bylo pozoruhodné. Každopádně Vaše knihy hltám a vyčítám Vám jednu věc - píšete pomaleji, než já čtu :D. Jen tak dál!

PS: Když se chci zaregistrovat do SKA, je zde fotografie povinná?

Děkuji, Jirka

Re: Poděkování

Veronika Válková | 25.07.2021

Milý Jirko,
moc děkuju za krásný dopis. Je pro mne nesmírně motivující, když se dozvím, že se někomu knížky líbí a že, jako v Tvém případě ke psaní, ho k něčemu inspirovaly. To je paráda! Určitě piš, piš pro svoje potěšení, ne s cílem vyhrát nějakou soutěž a podobně, a třeba jednou taky vydáš knihu :) Máš pravdu, z 19. století zatím nic nemáme, ale budeme mít - viktoriánskou Indii, už je to schválené. Co se týče SKA, zeptej se tam, jak je to s fotografiemi (kontakt najdeš v sekci Společenství kouzelného atlasu - je tam proklik). Měj se krásně!

Re: Re: Poděkování

Jiří Koláček | 27.07.2021

Děkuji za bleskovou odpověď, co se literatury týče, jste můj velký vzor :)

Re: Re: Re: Poděkování

Veronika Válková | 28.07.2021

To je velká čest, děkuji!

Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Barbora Nováková | 13.07.2021

Dobrý den Veroniko Válková,
chtěla bych se zeptat kde získám samolepky těch knížek do kouzelného atlasu?
Předem děkuji za odpověď.

Pro Barču:
Ahoj Barčo,
tvoje příběhy jsou úžasné, kdybych mohla tak bych cestovala také. Určitě v tom pokračuj. Četla jsem Mezopotámii, Karla IV. a Československo 1918. Už se těším až dostanu další knížku.
Ahoj a pozdravuj Barču ❤️

Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Veronika Válková | 13.07.2021

Milá Báro, nejsou to samolepky, pro nalepení musí použít lepidlo. Ale to je detail. Miniobálky získáš jako členka Společenství kouzelného atlasu, jak a kdy jsou zasílané nevím, to jde mimo mne, musíš se zeptat přímo tam. Kontakt najdeš tady:
https://www.grada.cz/detsky-knizni-klub/dkk/spolecenstvi-kouzelneho-atlasu/

Re: Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Barbora Nováková | 13.07.2021

Mockrát děkuji za odpověď. Krásný večer

Re: Re: Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Barbora Nováková | 13.07.2021

Jé a málem jsem na to zapomněla, chtěla jsem se zeptat jestli je nějaký poplatek (peníze) za SKA (Společenství kouzelného atlasu). Chtěla bych být členkou.

Re: Re: Re: Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Veronika Válková | 14.07.2021

Není, je to úplně zadarmo. A ještě budeš mít slevy na bárovky.

atlas

Zuzu | 10.07.2021

Ahoj Báro,
Můj kamarád dostal nápad jak by ten atlas mohl fungovat. Třeba než ses dostala do Trojské války, tak tam Barča nechala zbytky myši, no a v těch bitvách potom to bylo taky občas hodně nechutné. co jsi o tom myslíš ty?

<< 28 | 29 | 30 | 31 | 32 >>

Přidat nový příspěvek