Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

MDD

Šárka T. | 02.06.2021

Ahoj Báro,
jak sis užila včerejší mezinárodní den dětí. Měli jste ve škole zábavný program plný her?

Re: MDD

Bára | 02.06.2021

No ani moc ne ale paní učitelka třídní nám kažému přinesla lízátko a celou hodinu jsme si povídali.

j

k | 04.06.2021

ll

Výběr témat nových Bárovek

Šárka T. | 02.06.2021

Dobrý den paní Válková,
témata nových Bárovek jsou velmi zajímavá. Škoda že se do výběru nedostalo Peru, protože o Bářiných dobrodružstvích v jižní Americe zatím nic nevyšlo :( Bárovky jsem začala číst jako dospělá, škoda že v mém dětství takové knihy nevycházely, protože dějepis byl můj oblíbený předmět. Teď je čtu, když mám volný čas. Snad je jednou "přelouskám" všechny. První má přečtená bylo Terezínské ghetto, následovalo Japonsko, Vznik Československa 1918 a teď jsem začala číst Boj o Ameriku :)

S pozdravem a přáním stálé tvůrčí inspirace

Šárka T.

Re: Výběr témat nových Bárovek

Veronika Válková | 02.06.2021

No, museli jsme ze sedmi vybrat čtyři a rozhodnutí padla zatím na tato. Ale Peru ze zřetele nepouštím, chtěla bych ho mít v další "várce", už kvůli tomu skutečně existujícímu geoglyfu Barči.

Re: Re: Výběr témat nových Bárovek

Šárka T. | 02.06.2021

Děkuji za odpověď, budu se těšit. Je mi jasné, že se kniha plná historických faktů nenapíše přes noc. Bárovky mám ráda, protože si drží úroveň a nepřevládá kvantita nad kvalitou :)

Re: Re: Re: Výběr témat nových Bárovek

Veronika Válková | 02.06.2021

Tak to mne opravdu hřeje u srdce. Toho se totiž děsím jako čert kříže.

Bára

Market | 02.06.2021

Ahoj Báro, představ si, že mám spolužačku která vypadá jako ty! (Dle popisů v knize snad úplně stejně :D)

Přeji pěkný den ve škole
Market

Re: Bára

Bára | 02.06.2021

Jůůůů! Jako fakt???

Re: Re: Bára

Market | 03.06.2021

Ano, proč bych lhala? :D
Přeji Ti i paní Válkové krásný zbytek dne i týdne
Markéta K.

<< 32 | 33 | 34 | 35 | 36 >>

Přidat nový příspěvek