Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Pocit

Ela | 27.04.2021

Ahoj Báro,
chtěla jsem se zeptat, jaké máš pocity, když se vydává nová knížka a jak se liší od pocitů z první vydané knížky.

Děkuji za odpověď
Měj se hezky
Ela

Re: Pocit

Bára | 27.04.2021

Ahoj Eli,
hele to je hrozně zajímavý vlastně, jsem se nad tím ještě nezamýšlela až teď jak ses zeptala. No já myslím, že když vyšla ta první knížka že jsem se docela styděla že si o mně budou lidí číst, ale říkala jsem si, že mě stejně na ulici nikdo nepozná tak je tojedno. No a z těch dalších knížek mám vždycky velkou radost protože mám takový pocit že čím víc lidí ten příběh čte tím je ten příběh opravdovější jako skoro hmatatelnější a taky jsem ráda když se lidi dočtou o některých mejch kamarádech o kterých není v žádný učebnici ani knížce o dějinách a jako kdyby zapadli v těch dějinách a teď zase nevím jak to říct, než by vypadli, ale jako že nejsou zapadlí a ví se o nich a z toho mám radost.

Re: Re: Pocit

Ela | 28.04.2021

Díky za odpověď,
přeji ti ať přijdeš na to jak atlas funguje.
Ela

Re: Re: Re: Pocit

Bára | 28.04.2021

Dííííík

Korea nejde koupit

kája | 22.04.2021

Dobrý den, chtěla jsem si koupit novou knihu, ale nejde to.
Nevíte kdy bude dostupná?
Karolína

Re: Korea nejde koupit

Veronika Válková | 22.04.2021

Milá Kájo, tak to nevím, myslela jsem, že už je možný předprodej pro členy Společenství kouzelného atlasu, ale ještě to v nabídce také není. Tak ještě chvilku počkej,

Starovéká Čína

Mony | 19.04.2021

Ahoj, Báro,
Chtěla jsem se tě zeptat, jestli jsi byla už ve starovéké Číně, nebo zda se tam chystáš? Mě to totiž hodně zajímá a ve škole se to neučí do podrobna (teda ne v 6.ročníku).

Předem děkuji za odpověď!
Mony

Re: Starovéká Čína

Bára | 19.04.2021

No byla ale ne ve starověký jako v tý jak tam plácali ty hliněný vojáky to ne. Ale mám zakázaný mluvit o výpravách, ze kterých se ještě nepíšou knížky, aby se to neprozradilo do předu, tak nemůžu mluvit.

Re: Re: Starovéká Čína

Mony | 20.04.2021

Tak jo, už se nemůžu dočkat až se z toho napíše knížka:)
A Pozdravuj ode mě Píďu a Barču,
Se srdečním pozdravem
Monča

Re: Re: Re: Starovéká Čína

Bára | 20.04.2021

Budu!

<< 36 | 37 | 38 | 39 | 40 >>

Přidat nový příspěvek