Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Cestování

Bára | 24.10.2020

No cestovat můžu kdy chci a to druhý jsem ještě nezkoušel a tak nevím

Velká Morava

Šárka | 14.10.2020

Ahoj Báro,
chtěla by ses podívat na Velkou Moravu v časech příchodu Konstantina (Cyrila) a Metoděje? Myslím, že to byla velká událost a určitě by ses tam nenudila.

Re: Velká Morava

Bára | 14.10.2020

No, to bych se teda chtěla podívat. Paní učitelka nám při vlastivědě říkala, že když ti dva bráchové přišli na Velkou Moravu říkat lidem o Ježíškovi a tak tak že čuměli jak péro z gauče protože už tady o tom spousta lidí věděla akorát oni nevěděli že se to tady ví. Teda ona to takhle neřekla, ona řekla, že byli překvapení, ale já myslím že teda jako asi dost, když se sem vláčeli z Řecka a pak koukali, že jim tady to křesťanství už šířili Frankové.

Re: Re: Velká Morava

Bára | 14.10.2020

No to jsem chtěla říct jako že bych ráda viděla jak koukají jako péro z gauče.

Nová kniha

Adam | 12.10.2020

Dobrý den paní Válková, teď mi přišla kapitola z nové bárovky Arábie a je úžasná. Už se moc těším až ji za pár dnů dostanu k narozeninám.

Re: Nová kniha

Veronika Válková | 12.10.2020

Milý Adame, tak to mám velkou radost!

Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 01.10.2020

Milá Báro,
do jakých dob by ses nejvíce chtěla dostat?
Já bych moc chtěla, aby ses dostala do viktoriánské doby nebo k císařovně Sisi. Chtěla by ses tam dostat?
Děkuji za odpověď.
Tvoje věrná čtenářka Adéla Vobořilová

Re: Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 01.10.2020

Vím, že teď vyjde kniha o Arábii odehrávající se v 19. století, ale myslím, jestli by ses chtěla ocitnout u jedné z těchto žen. Jako u královny Viktorie nebo císařovny Sisi.
Co myslíš, bylo by to fajn?

Re: Re: Kam bys chtěla?

Bára | 08.10.2020

No Viktorie by mě možná zajímala, ale Sisi? Já vím že o ní jsou takový ty romantický filmy, ale zajímala se jenom o sebe a o to jak vypadá a kolik váží, tak mi přijde taková pitomá a sobecká a hysterická a takovýhle lidi já nemám ráda.

Re: Re: Re: Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 10.10.2020

Asi máš pravdu.
Viktorie byla lepší, ale stejně je mi líto, že ji nakonec zabily:(

<< 47 | 48 | 49 | 50 | 51 >>

Přidat nový příspěvek