Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výslovnost

Veronika Válková | 12.08.2020

To je latinský pozdrav na rozloučenou: 6ij s buď zdráv/a

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výslovnost

Dana | 13.08.2020

Děkuji.

Chtěla bych se zeptat...

Radka | 25.07.2020

Ahoj Báro, tento dotaz se sice moc netýká bárovek, ale chtěla bych se tě zeptat, jaký je tvůj nejoblíbenější strom a nejoblíbenější barva. Protože vlastně jenom vím, že máš ráda kočičky, ale v žádné bárovce není tohle.
Díky moc

Re: Chtěla bych se zeptat...

Bára | 25.07.2020

No barev mám ráda fůru a asi nejvíc červenou, ale spíš jako třešeň než rajče, a modrou, takovou tu královskou. A borovici určitě.

V minulosti

Olga | 24.07.2020

Ahoj Báro, napadlo mě, že až zjistíš, jak funguje atlas, tak by ses mohla podívat do nějaké klidné doby v moderních dějinách a mohla by ses setkat s Jirkou a Kurtem z Terezína, aby jsi za nimi nemusela do války, ale aby jste se viděli, vždyť jste si to slíbili.

Re: V minulosti

Bára | 24.07.2020

Ahoj Oli, no to bych mohla, to bych ráda. Fakt budu šťastná až přijdu na to, jak se to ovládá. Ale přijde mi že je to těžší než jsem myslela, protože to není o logice. No uvidím, já to nevzdám. A mám vlastně jen čtyři roky na to to zjistit, protože jsem slíbila Illugimu, že za ním přijdu, až mi bude šestnáct, a to chci jako úplně přesně v den narozenin.

Karel IV.

Slávka | 22.07.2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli Karel IV. měl opravdu hodně velký nos, jak je to napsáno v knížce. Děkuji za odpověď

Re: Karel IV.

Veronika Válková | 22.07.2020

Milá Slávko,
najdi si nějaké dobové portréty Karla IV. a udělej si představu sama.

Pompeje

Adam | 20.07.2020

Dobrý večer paní Válková,
Právě jsem si po nějaké době znovu přečetl mé oblíbené Pompeje a pozastavil jsem se u toho, jak Báře jako otrokyni namočili nohy ve vápně. Proč to otrokům dělali?
Doufám že tu není moc chyb a děkuju za odpověď

Re: Pompeje

Veronika Válková | 21.07.2020

Milý Adame, takto se označovali otroci, kteří byli prodávání poprvé.

<< 55 | 56 | 57 | 58 | 59 >>

Přidat nový příspěvek