Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Kočičky

Bára | 05.07.2020

No já moc nevím jak Barča strávila karanténu, protože mě naší odkaranténili k babi do Jizerek a teta sem odkaranténila i bratrance, takže chudák babi a ještě nás tu má v létě. Ptala jsem se našich, jestli mě Barča nehledala a prej jen chodila spát ke mně jako občas chodí. Ale trnula jsem jestli se naší nebudou nudit a nezačnou vyklízet půdu, to si nedovedeš představit. Naštěstí je napadlo předělávat koupelnu a tím se zabavili uffff.Pozdravuj koťátko, to je super mít něco chlupatýho,co?

Poděkování za knihy

Karolína | 04.07.2020

Dobrý den, nebo spíše večer.
Chtěla bych vám moc poděkovat za to, že jste mě svými knihami přivedla do světa knih. Začínala jsem s nimi jako malá holka o prázdninách před šestou třídou. Jsou to už čtyři roky a můj čtecí vkus se trochu více pozměnil (na young adult fantasy i high fantasy). To však neznamená, že vaše knihy u nás leží ladem, povedlo se mi totiž dokopat mladší sestru a její kamarádku , aby si je taktéž začly číst a doufám, že je to také vtáhne do víru literatury.
Báro, nemysly si, že jsem na tebe zapomněla. Stále budeš má první oblíbená hlavní hrdinka a věřím, že znovu zachráníš naši historii !
Omlouvám se za delší zprávu a případně chyby či autokorektor, přece jen už je půl dvanácté, avšak můj mozek v tuto dobu pracuje na 150 % XD
Dobrou noc
- Kája

Re: Poděkování za knihy

Veronika Válková | 05.07.2020

Milá Kájo, moc mě těší, že i když už jsi bárovkám odrostlá, ráda na ně vzpomínáš. Pokud Tě baví fantasy, můžeš se vrhnout na mou sérii Wetemaa. Koupit se už nedá, ale po knihovnách bys ji sehnala. Podívej se na www.wetemaa.cz

Re: Poděkování za knihy

Bára | 05.07.2020

Jé to je milý děkuju moc!

Re: Re: Poděkování za knihy

Karolína | 12.07.2020

Určitě se podívám do knihovny, zdali je tam najdu.
I když jsem říkala, že jsem na bárovky moc stará, asi podstrčím sestře k narozeninám tu z Koreji(abych si to mohla přečíst i já, jelikož jsem stále zvědavá) , protože Japonsko bylo mé druhé nejoblíbenější dobrodružství. První jsou vikingové.

Báro nemáš za co, a kdybys někdy nevěděla na co kouknout, tak doporučuji muzikál Bídníci.

Pražské povstání

Annemarie | 03.07.2020

Dobrý den,
konečně se mi podařilo v knihovně ukořistit Pražské povstání. Chci Vám moc poděkovat, že jste tu knížku napsala. Myslím, že by si ji měl přečíst každý, aby věděl, jak hrozné a těžké je žít za války a vážil si míru.. Je krásná!
Báro,
moc Tě obdivuji. Už jsi zachránila spoustu životů a dodala novou sílu a odhodlání hodně lidem. Jen tak dál!
Annemarie

Re: Pražské povstání

Veronika Válková | 04.07.2020

Milá Anne-Marie, moc děkuji za dopis. Jsem ráda, že to tak vnímáš. Málokdo si po 75 letech míru dokáže představit, co je válka, a vážit si toho, že se nám vyhýbá. Měli bychom na to myslet častěji.

Re: Re: Pražské povstání

Bára | 04.07.2020

Nojo ale já ta to nemůžu, já to nedělám schválně, ono se to dycky tak nějak semele...

Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Kateřina | 24.06.2020

Ahoj Báro, když jsi se při své druhé výpravě do Ameriky bála, že potkáš sebe samu, tak se ti to přece nemohlo stát, protože by se ti to stalo i při tvé první výpravě do Ameriky. Tak jako jsi potkala Otetianiho a on tě znal, i když jsi ještě nevěděla, že on existuje.

Re: Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Bára | 24.06.2020

Nojo, zní to logicky, ale co kdybych se fakt potkala a tím se změnil ten příběh co jsem zažila předtím akorát už bych to nevěděla?

<< 58 | 59 | 60 | 61 | 62 >>

Přidat nový příspěvek