Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Kouzelný atlas

Petr | 13.06.2020

Dobrý den paní Válková, bárovky jsou skvělé knihy. Přečetl jsem je už skoro všechny a chtěl bych se zeptat, proč jsou první čtyři knížky pod názvem Dobrodružné výpravy do minulosti a další jsou už udělané do Kouzelný atlas putování časem? Předem děkuji za odpověď.
Petr

Re: Kouzelný atlas

Veronika Válková | 13.06.2020

Milý Petře, je to proto, že bárovky jsem začala vydávat v jiném nakladatelství, se kterým jsem se po čtyřech knihách rozloučila, protože se s ním špatně spolupracovalo. Tohle nakladatelství také trvalo na - podle mne nepovedeném a nic neříkajícím - názvu edice "Dobrodružné výpravy...". V Gradě jsme bárovčí edici vymysleli mnohem přiléhavější název a jakmile vypršely smlouvy na ty první čtyři bárovky, vydali jsme je pochopitelně v reedici jako součást série "Kouzelný atlas putování časem".

Menuet

Věrka | 12.06.2020

Ahoj Baru,
kvůli koroně jsem přišla o hodiny klavíru s paní učitelkou, a tak jsem si pořídila Knížku skladeb pro Annu Magdalenu a hraju si z ní zatím sama. Zajímalo by mě, který je ten tvůj menuet, co jsi ho hrála na přehrávkách a na faře v Ševětíně.
Jo a znáš Opráski sčeskí historje? Já to mám hrozně ráda. ;-D

Re: Menuet

Bára | 12.06.2020

Ahoj Věruš,
jé to je super! Teda ne že bys nemohla chodil na klavír ale, že hraješ to samý co já. Já umím z paměti ten druhý, Má jeden křížek, takovej ten pam - padadadadam, pam, pam, začíná déčkem. Taky mám ráda čtyřku, ale to jsem v Ševětíně ještě neuměla zpaměti, a teď se učím polonézu č. 13 a to je teda docela těžký mi přijde ale krásný
Opráski neznám, teda znám, viděla jsem to, ale nečtu, mně vadí jak je to napsaný takovou zprasenou češtinou.

Re: Re: Menuet

Veronika Válková | 12.06.2020

Báro, nepiš vulgárně! Tak napiš třeba zdeformovanou.

Re: Re: Re: Menuet

Bára | 12.06.2020

No mně to teda připadá horší než zdeformovaný

atlas

Agnes | 10.06.2020

Ahoj Báro,
přemýšlela jsem o tom, jak funguje atlas, protože se hrozně těším, až na to přijdeš, tak ti chci něco poradit, co bys mohla vyzkoušet:
1)Možná nezáleží jen na tom, které mapy se dotkneš, ale třeba i na tom, jestli se jí dotkneš uprostřed, nebo vlevo nahoře...
2)Když jsi přišla na to, že se mapy mění, tak by to mohllo být tak, že se třeba někdy opakují, takže když si třeba vyfotíš mapu, která tě dostala ke Karlovi IV tak pokud se tam někdy objeví ta samá mapa, tak tě třeba dostane taky ke Karlovi.
3) 1)+2)-záleží na tom, kde se mapy dotkneš, a které mapy se dotkneš
4) Můžeš se pokusit uplatit Barču, nebo jí hodně poprosit.
Doufám že něco z toho bude fungovat, ale trochu se bojím, že Barča nebere úplatky. Taky mě ještě napadlo, že bys mohla vyzkoušet, na jak dlouho nejdýl můžeš být v minulosti, jakože bys zkusila držet ruku na atlase co nejdýl.
Měj se hezky,
Agnes

Re: atlas

Bára | 10.06.2020

Ahojky Agnes,
hele to mě nenapadlo zkoušet kde se mapy dotknu, jako na kterém místě... To určitě vyzkouším. A s tím focením je to taky super nápad. To taky vyzkouším. Akorát si myslím, že to funguje víc jako nějak na emoce nebo co. Ale musí mít nějaký smysl, že tam těch map je tolik, ne? to by se s tím nikdo nekreslil kdyby, to nemělo smysl.
Jo a držet ruku co nejdýl - no, to taky zkusím. ježíš ty máš nápadů!!!!!

Re: Re: atlas

Agnes | 12.06.2020

Děkuju

Nápad kam by Bára mohla příště

Marie | 10.06.2020

Dobrý den Veroniko Válková. V první řadě bych vám chtěla říct že mám vaše knížky moc ráda. Měla jsem takoví nápad kam by Bára mohla cestovat. Do Skotska když bylo Jakobitské povstání. Děkuji a už se těším na další knížky s Bárou.

<< 59 | 60 | 61 | 62 | 63 >>

Přidat nový příspěvek