Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Pražské povstání

Annemarie | 03.07.2020

Dobrý den,
konečně se mi podařilo v knihovně ukořistit Pražské povstání. Chci Vám moc poděkovat, že jste tu knížku napsala. Myslím, že by si ji měl přečíst každý, aby věděl, jak hrozné a těžké je žít za války a vážil si míru.. Je krásná!
Báro,
moc Tě obdivuji. Už jsi zachránila spoustu životů a dodala novou sílu a odhodlání hodně lidem. Jen tak dál!
Annemarie

Re: Pražské povstání

Veronika Válková | 04.07.2020

Milá Anne-Marie, moc děkuji za dopis. Jsem ráda, že to tak vnímáš. Málokdo si po 75 letech míru dokáže představit, co je válka, a vážit si toho, že se nám vyhýbá. Měli bychom na to myslet častěji.

Re: Re: Pražské povstání

Bára | 04.07.2020

Nojo ale já ta to nemůžu, já to nedělám schválně, ono se to dycky tak nějak semele...

Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Kateřina | 24.06.2020

Ahoj Báro, když jsi se při své druhé výpravě do Ameriky bála, že potkáš sebe samu, tak se ti to přece nemohlo stát, protože by se ti to stalo i při tvé první výpravě do Ameriky. Tak jako jsi potkala Otetianiho a on tě znal, i když jsi ještě nevěděla, že on existuje.

Re: Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Bára | 24.06.2020

Nojo, zní to logicky, ale co kdybych se fakt potkala a tím se změnil ten příběh co jsem zažila předtím akorát už bych to nevěděla?

Kouzelný atlas

Petr | 13.06.2020

Dobrý den paní Válková, bárovky jsou skvělé knihy. Přečetl jsem je už skoro všechny a chtěl bych se zeptat, proč jsou první čtyři knížky pod názvem Dobrodružné výpravy do minulosti a další jsou už udělané do Kouzelný atlas putování časem? Předem děkuji za odpověď.
Petr

Re: Kouzelný atlas

Veronika Válková | 13.06.2020

Milý Petře, je to proto, že bárovky jsem začala vydávat v jiném nakladatelství, se kterým jsem se po čtyřech knihách rozloučila, protože se s ním špatně spolupracovalo. Tohle nakladatelství také trvalo na - podle mne nepovedeném a nic neříkajícím - názvu edice "Dobrodružné výpravy...". V Gradě jsme bárovčí edici vymysleli mnohem přiléhavější název a jakmile vypršely smlouvy na ty první čtyři bárovky, vydali jsme je pochopitelně v reedici jako součást série "Kouzelný atlas putování časem".

Menuet

Věrka | 12.06.2020

Ahoj Baru,
kvůli koroně jsem přišla o hodiny klavíru s paní učitelkou, a tak jsem si pořídila Knížku skladeb pro Annu Magdalenu a hraju si z ní zatím sama. Zajímalo by mě, který je ten tvůj menuet, co jsi ho hrála na přehrávkách a na faře v Ševětíně.
Jo a znáš Opráski sčeskí historje? Já to mám hrozně ráda. ;-D

Re: Menuet

Bára | 12.06.2020

Ahoj Věruš,
jé to je super! Teda ne že bys nemohla chodil na klavír ale, že hraješ to samý co já. Já umím z paměti ten druhý, Má jeden křížek, takovej ten pam - padadadadam, pam, pam, začíná déčkem. Taky mám ráda čtyřku, ale to jsem v Ševětíně ještě neuměla zpaměti, a teď se učím polonézu č. 13 a to je teda docela těžký mi přijde ale krásný
Opráski neznám, teda znám, viděla jsem to, ale nečtu, mně vadí jak je to napsaný takovou zprasenou češtinou.

Re: Re: Menuet

Veronika Válková | 12.06.2020

Báro, nepiš vulgárně! Tak napiš třeba zdeformovanou.

<< 60 | 61 | 62 | 63 | 64 >>

Přidat nový příspěvek