Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Přání k svátku

Kačka | 04.12.2019

Ahoj Báro, vše nejlepší k svátku Tobě i Barčiči.

Re: Přání k svátku

Bára | 04.12.2019

Děkujeme! Barča zrovna leží u mě na posteli tak ji podrbu jako od tebe ks vátku :)

Svátek sv. Narbory

Barča | 04.12.2019

Ahoj Báro,
všechno nejlepší k svátku:)

Re: Svátek sv. Narbory

Bára | 04.12.2019

Jé děkujuuuu mooooc!

Le/Lionardo

Anče | 21.11.2019

Ahoj Báro,
Čteš i komiksy? Já mám ráda spíš normální knihy, ale, byť jsem na ně nejspíš trochu stará, přímo miluji stará vydání Asterixe. Už asi před rokem jsem narazila na nový komiks o Lionardovi, a sice Lionarda neznám osobně jako Ty, ale myslím, že i on by se u něj nasmál. Jmenuje se jednoduše Leonardo a je asi osm dílů. Není tam moc historicky přesné a postava Leonarda se chová poněkud ztřeštěně, myslím však, že pokud by jsi to autorům odpustila, a nebrala si ten humor, jako Lionardova kamarádka osobně, tak by se Ti mohl líbit.
S pozdravem
Anče
P.S. Těším se na novou bárovku.

Re: Le/Lionardo

Bára | 21.11.2019

Ahoj, Anče, no já mám nějaký komiksy moc ráda, hlavně Asterixe jako ty, ale taky čtyřlístek a Morganku od pana Kopla, ona vycházela ve čtyřlístku ale taky už vyšla jako kniha a chystá se druhá.

Re: Re: Le/Lionardo

Anče | 23.11.2019

Jo, Morganku jsem četla zrovna předevčírem. Byla hezká, něco jsem si i pamatovala ze Čtyřlístku.

Děkuji

Julča | 06.11.2019

Děkuji za odpověď :) krásný den

Ráda bych se zeptala..........

Julča | 05.11.2019

Milá paní Válková, milá Báro,ráda bych se zeptala jestli je možné že se arcivévodkyně Marie Anna stýkala s někým takovým jako byl Filip de La Calmatte. Vaše knihy miluji a historii také tak bych vás ještě chtěla poprosit jesti by jste neznala zajímavou knihu s informacemi o Marii Terezii. Vaše oddaná čtenářka Julča

Re: Ráda bych se zeptala..........

Veronika Válková | 05.11.2019

Milá Julčo, ani ne před měsícem mi úplně stejnou otázku položila Daniela. Podívej se, co jsem jí odpověděla 8. října (je to na druhé stránce diskuse).

<< 69 | 70 | 71 | 72 | 73 >>

Přidat nový příspěvek