Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Břetislav a Jitka

Nela | 31.10.2019

Tak to máš Baru co dělat! Moc děkuji za odpověď.

Vídeň

Anička2 | 28.10.2019

Ahoj Báro,dobrý den paní Válková.
Dneska jsme se s rodinou vrátili z Vídně, kde jsme byli v Schönbrunnu a v tamním zoo.Moc se mi to tam líbilo.

Re: Vídeň

Veronika Válková | 29.10.2019

Millá Aničko,
to je dobře, že se Ti na výletě líbilo.

Leonardo da Vinci

Milena | 28.10.2019

Dobrý večer paní autorko,
mně se Vaše knihy moc líbí, je to jedna z mých nejoblíbenějších edic! Jen by mě zajímalo, jak to, že je Bára v Lionardovi Monna Lisa ( nebo v knize má být). Omlouvám se Vám za špatně napsaný dotaz, ale mě by to zajímalo.
PS. Knihy Pompeje a Rudolf jsou podle mě nejlepší a jsou mé nejoblíbenější. Už mi zbývají jen dvě Bárovky.
Předem děkuji, a přeji krásný týden.

Re: Leonardo da Vinci

Veronika Válková | 29.10.2019

Milá Mileno,
jsem ráda, že Tě bárovky baví. Co se Mony Lisy týče - četla jsi tu bárovku pozorně? Lionardo si takhle Báru představoval jako dospělou.

Jen tak

Petr | 26.10.2019

Ahoj báro mám už přečteno asi 10 bárovek a pořád mně to nepřestalo bavit já vždycky když dočtu knížku tak když je to blízko (asi do 500km)

Re: Jen tak

Bára | 26.10.2019

čau to jsem ráda že tě knížky bavěj ale moc jsem nepochopila ty kilometry, jako že čteš všechny knížky v okruhu 500 kilometrů?

Re: Re: Jen tak

Petr | 27.10.2019

Ne mně se to nedopsalo myslel sem to tak že když se děj odehrává v okruhu 500 kilometrů tak na to místo zajedu a prohlídnu si ho např.Stará Boleslav Schembron promiň za hrubky.
A taky by mně zajímalo kdybys ses dostala na Hitlerovo Orlí Hnízdo

Re: Re: Re: Jen tak

Bára | 27.10.2019

Jé no tak to je bezvadný že se tam jedeš podívat! Já bych se taky ráda jela aspoň občas podívat třeba s našima tam, kde jsem byla, jenže ono je to s nima těžký. Fuj, za Hitlerem nechci, teda jedině kdyby byl ještě mimino a já bych mu zakroutila krkem aby nenapáchal to co napáchal za druhý světový války hnusák jeden. Nebo třeba ho sebrat rodičům a dát na vychování nějakejm lepším rodičům aby z něj nevyrostla taková zrůda.

Re: Re: Re: Re: Jen tak

Anna | 05.11.2019

Dobře Báro nejlepší označení!

<< 72 | 73 | 74 | 75 | 76 >>

Přidat nový příspěvek