Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Lilien

Veronika Válková | 14.09.2019

Milé děti,
vzkaz na webu je vlastně takový krátký dopis. Takže správně je, když obsahuje pozdrav nebo oslovení. Když se budete někoho ptát "naživo", taky na něj jen tak nevybafnete, že?

Kniha

Lilien | 12.09.2019

Kdy bude další knížka

Re: Kniha

Veronika Válková | 12.09.2019

Milá Lilien,
přeformuluj svou zprávu tak, aby to bylo slušné (stačí se podívat na to, jak píšou ostatní čtenáři), a pak Ti odpovím. Na takhle nezdvořilé výkřiky asi nebudu vůbec reagovat.

Pan Kopl

Lucinka | 10.09.2019

Dobrý den. V knížkách mě neuchvacuji jen úžasná dobrodružství paní Válkové ale taky nádherné obrázky pana Kopla. Jsem z Třebíče a jsem hrdá že se i v takovém městě najdou úžasní malíři. Tímto děkuji za nádherné knihy které miluju a chtěla bych se zeptat kdy bude další.

Re: Pan Kopl

Veronika Válková | 12.09.2019

Milá Lucinko,
panu Koplovi vyřídím, že se Ti jeho obrázky líbí, určitě ho to potěší. Další knížka by měla vyjít v říjnu.

Re: Re: Pan Kopl

Lucinka | 14.09.2019

A to bude Břetislav a Jitka??????????

Mezopotámie

Evička | 08.09.2019

Dobrý den, hned jak se v knihovně objevila vaše knížka Mezopotámie, musela jsem si ji hned pujcit. Přečetla jsem ji za neuvěřitelný dvě hodiny. Proto bych vám chtěla zatleskat protože tak skvělou knížku jsem ještě necetla

Re: Mezopotámie

Veronika Válková | 08.09.2019

Teda Evičko, to je hrůza, já se s tím dělám takovou dobu - a Tobě to vydrží jen na dvě hodiny!!! Ne, vážně, mám radost, že se Ti knížka tak líbila.

Soutěž

Lucie | 07.09.2019

Dobrý den paní spisovatelko,
v červenci jsem se zúčastnila soutěže ve vybarvování a hádání názvů a obrázků z Vašich knih. Teď, na začátku září, mi přišel e-mail, že jsem byla vylosována a poštou jsem obdržela dárek-krásné vymalovánky. Moc za ně děkuji, hned je ten začátek školního roku veselejší.
Lucie

Re: Soutěž

Veronika Válková | 08.09.2019

Milá Lucko, to jsem moc ráda, že se Ti vymalovánky líbily a udělaly Ti radost. Jestli chceš, tak vybarvený obrázek vyfoť a pošli mi ho, dáme ho na webovky nebo na facebook.

<< 74 | 75 | 76 | 77 | 78 >>

Přidat nový příspěvek