Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Škola

Virginia | 15.09.2019

Ahoj chodím do stejné třídy Jak ty (6). Chtěla jsem se tě zeptat jestli bys mi nemohla vysvětlit jak funguje třecí síla? Já totiž fyziku vůbec nechap.

Re: Škola

Bára | 16.09.2019

No to je úplně jednoduchý. Čím hladší povrch, tím je ta třecí síla menší. Jako že to o sebe míň drhne. Na ledě to klouže podstatně víc než na betonu, ne? Hele a když tomu nerozmíš, tak je nejlepší zeptat se paní učitelky, ona ti to určitě vysvětlí líp než já takhle přes internet.

Jitka

Jitka | 15.09.2019

Dobrý den bude vaše další knížka o Břetislavovi a Jitce?

Re: Jitka

Veronika Válková | 16.09.2019

Hm... Uvidíme. Z názvu by se zdálo, že ano, ale nechte se překvapit.

Schonbrunn

Magdalena | 14.09.2019

Ahoj Báro
dnes jsem byla ve Vídni v Schonbrunnu,v Hofburgu a viděla jsem i sochu Marie Terezie.

Re: Schonbrunn

Bára | 14.09.2019

Jééééžíš Ty se mááááš! Já bych tam zase chtěla se znova podívat!!!!

Terezka

Violetta | 14.09.2019

Ahoj nepřemýšlela jsi někdy že bys o atlasu řekla třeba Terezce? V minulosti by ti pomáhala a bylo by vám veseleji:-)

Re: Terezka

Bára | 14.09.2019

Jo no tovíš že jsem o tom přemýšlela a málem jsem jí to řekla. A víš jak mě za to Barča zdrápala? Přečti si to v Leonardovi!

Re: Re: Terezka

Violetta | 07.10.2019

Ok

Lilien

Klementina | 14.09.2019

Takhle se to dělá. Dobrý den vaše knížky jsou super a chtěla bych vědět kdy bude dalsi ,ale psát mi to nemusíte protože jsem si to přečetla od Lucky. Bylo to správné paní Válková?

<< 73 | 74 | 75 | 76 | 77 >>

Přidat nový příspěvek