Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Pozdrav

Kačka | 21.10.2019

Dobrý den Veroniko Válková. :-) A ahoj Báro. :-) Přeji vám hezký den. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Pozdrav

Kačka | 21.10.2019

Ta zpráva, udělala jsem tam chybu. Napíšu vám jí bez té chyby. Dobrý den paní Veroniko Válková. :-) A ahoj Báro. :-) Přeji vám hezký den. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Pozdrav

Kačka | 21.10.2019

A vlastně i celý týden!!!!!!!!!!

Re: Re: Pozdrav

Bára | 22.10.2019

Dě-ku-je-me!!! :D

Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Daniela | 08.10.2019

Dobrý den, paní Válková
Chci se zeptat, opravdu je možnost, že se Marie Anna scházela s někým jako byl Filip? Opravdu se Marie Terezie scházela s Kounicem?

Re: Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Veronika Válková | 08.10.2019

Milá Danielo, Marie Terezie se s hrabětem Kounice opravdu tajně scházela, František Štěpán na něj trochu žárlil. Marianna se s někým jako byl Filip mohla sejít. Z jejího zachovaného deníku víme, že někoho přes dvacet let milovala - na konci knihy jsem z něj opravdu citovala. Jen jméno toho muže si Marianna vzala do hrobu.

Re: Re: Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Daniela | 08.10.2019

Moc děkuji za odpověď.
O to víc se těším dneska na dočtení zbylých patnácti stránek a na zítřejší zapsání do čtenářského deníku

Naštvanost

Klementina | 05.10.2019

Prosím mohla by stě laskavě přestat mazat naše zprávy? Některé úplně normální věci jsou podle vás nevhodné, ale to je prostě Život.

Re: Naštvanost

Veronika Válková | 06.10.2019

Milá Klementino,
budu mazat zprávy, které se sem podle mne nehodí, ať se Ti to líbí nebo nelíbí. Tento web administruji já, a já o tom rozhoduji. S tím se buď smíříš, nebo moje stránky prostě přestaneš navštěvovat. A bylo by moc fajn, kdybys psala bez chyb.

SKA

Anna | 04.10.2019

Dobrý večer paní Válková,
Prosím můžu se vás zeptat, kdy opět dojde balíček ze SKA?
Děkuji moc za odpověď
Anna

<< 73 | 74 | 75 | 76 | 77 >>

Přidat nový příspěvek