Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Daniela | 08.10.2019

Moc děkuji za odpověď.
O to víc se těším dneska na dočtení zbylých patnácti stránek a na zítřejší zapsání do čtenářského deníku

Naštvanost

Klementina | 05.10.2019

Prosím mohla by stě laskavě přestat mazat naše zprávy? Některé úplně normální věci jsou podle vás nevhodné, ale to je prostě Život.

Re: Naštvanost

Veronika Válková | 06.10.2019

Milá Klementino,
budu mazat zprávy, které se sem podle mne nehodí, ať se Ti to líbí nebo nelíbí. Tento web administruji já, a já o tom rozhoduji. S tím se buď smíříš, nebo moje stránky prostě přestaneš navštěvovat. A bylo by moc fajn, kdybys psala bez chyb.

SKA

Anna | 04.10.2019

Dobrý večer paní Válková,
Prosím můžu se vás zeptat, kdy opět dojde balíček ze SKA?
Děkuji moc za odpověď
Anna

Re: SKA

Veronika Válková | 05.10.2019

Aničko, to já nevím, já to nezařizuji. Napiš do dětského knižního klubu nakladatelství Grada, kontakt najdeš na jejich webu.

Re: Re: SKA

Anna | 06.10.2019

Podívám se a děkuji za odpověď
Anna

SKA

Věrka | 03.10.2019

Dobrý večer paní Válková,
chtěla jsem se zeptat, jestli se můžu stát členkou Společenství kouzelného atlasu, i když už jsem středoškolajda (případně, co mám vyplnit do kolonky "základní škola"). Jinak knížky jsou bezva. V mnoha věcech se ztotožňuju s Bárou a taky jsem se díky ní zamilovala do Noci na Karlštějně a Výletů páně Broučka. Bárovky jsem objevila, když jsem byla tuším ve 3. třídě a teď jsem se k nim vrátila při přípravě na Dějepisnou olympiádu. Jo a na základce jsme měli od Vás taky učebnice a ty byly taky moc pěkné. Učivo se z nich dalo hezky pochopit a našla jsem tam spoustu zajímavostí. Předem děkuji za odpověď.
Věrka

Re: SKA

Veronika Válková | 03.10.2019

Milá Věrko,
to jsem ráda, že se Vám (já svým studentům na gymplu vykám, takže když už jste "středoškolajda"...) Bárovky pořád líbí, moc mě to těší. A taky mě těší, že se Vám dobře učilo z mých učebnic. Nemám na ně moc zpětných vazeb, protože se používají na základkách a my jsme gympl, takže jsem za každou zprávu vděčná. Co se Společenství týče, napište paní Tománkové z Dětského knižního klubu Grada. Myslím, že to není věkově omezené, ale ona Vám dá přesnější informace. Kontakt najdete tady
https://www.grada.cz/detsky-knizni-klub/dkk/kontakty/

Re: Re: SKA

Věrka | 04.10.2019

Dobrý večer,
děkuji moc. Členství ve Společenství je opravdu věkově neomezené, takže už jsem se přihlásila.
Teď na střední máme učebnici od jiného autora a docela mi tam chybí ty zajímavosti po stranách a časová osa, na které už jsem si od Vás navykla (ale jinak je taky dobře napsaná).
Znáte knížku Úpadek a pád prakticky kdekoho? Autor se v ní věnuje významným osobnostem světových dějin a píše to hrozně vtipně. Dostala jsem ji předloni k narozkám a fakt jsem se u ní hodně nasmála. Nesmí se to brát moc vážně (myslím, že je tam i pár nesrovnalostí), ale jinak tahle knížka patří k mým oblíbeným. :-)
Věrka

Re: Re: Re: SKA

Veronika Válková | 06.10.2019

Milá Věrko, tak gratuluji ke členství! Tu knížku, o které píšeš, neznám, ale třeba na ni někdy narazím.

<< 72 | 73 | 74 | 75 | 76 >>

Přidat nový příspěvek