Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: svět knihy

Veronika Válková | 21.04.2019

Milá Aničko,
pokud se ptáš, jaké je téma Světa knihy, pak si najdi stránky Světa knihy a zjisti si to. Pokud se ptáš, jaké je téma našeho setkání na Světě knihy, tak je to napsané na úvodní stránce těchhle webovek.

Re: Re: svět knihy

Anička | 22.04.2019

Aha.Děkuji a nashledanou

Společenství kouzelného atlasu

Kája | 21.04.2019

Dobrý den paní Válková,
chtěla bych se vás zeptat jestli se něco platí za členství ve Společenství kouzelného atlasu.
Děkuji Kája

Re: Společenství kouzelného atlasu

Veronika Válková | 21.04.2019

Kájo, já vím, že je jednodušší se zeptat než si něco samostatně zjistit. Ale je důležité, abyses to naučila. Nevím, jestli je ti osm let (pak by to bylo omluvitelné) nebo dvanáct (pak už ne). Ale vlevo vidíš v menu hned nahoře odkaz Společenství kouzelného atlasu. Tak tam klikni a studuj. Držím palce.

Taháky (záložky)

Kája | 21.04.2019

Dobrý den,
paní Válková. Chtěla bych se zeptat kde se dají zeptat záložky.
Doufám, že ne ke každé koupené Bárovce, protože všechny vlastním.

Předem děkuji za odpověď.
Kája

Re: Taháky (záložky)

Kája | 21.04.2019

*místo zeptat-koupit

Re: Re: Taháky (záložky)

Veronika Válková | 21.04.2019

Milá Kájo,
záložky se koupit nedají. Přikládají se k objednávkám v nakladatelství, rozdávám je na besedách, budou k dispozici na Světě knihy. Případně napiš do nakladatelství Grada (kontakty najdeš na jejich stránkách) a vyptej se. Nebo se přihlaš do Společenství kouzelného atlasu, členové se k nim dostanou snáz.

Dotaz

Melánie | 20.04.2019

Dobrý den paní Válková, mohou se stát členy Společenství kouzelného atlasu i středoškoláci a dospěláci? Já jsem se dostala k Bářiným dobrodružstvím až na střední, tak si nejsem jistá.

Ahoj Báro, jak se máš? Já se mám dobře. A co Barča, dobrý?

Doufám, že se někdy atlasem dostaneš třeba do Číny, Indie, USA, Mexika, Německa, Polska, Ruska, Británie, Slovenska, Slovinska, severských zemí, Španělska, Portugalska, Austrálie, Nového Zélandu, Beneluxu, Maďarska atd....
A co želva Píďa, taky se má dobře?

To je poprvé, co vám píšu, až budu mít čas, zase něco napíšu.

Re: Dotaz

Veronika Válková | 20.04.2019

Milá Melanie, jestli se mohou stát členy Společenství kouzelného atlasu i dospěláci, to se musíš zeptat v nakladatelství - najdi si na webu Grady kontakt na Dětský knižní klub.

Re: Re: Dotaz

Melánie | 20.04.2019

Děkuji

<< 88 | 89 | 90 | 91 | 92 >>

Přidat nový příspěvek