Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: kniha

Anička | 14.05.2019

Je.Já bydlím na druhé straně republiky,proto.

dotaz

telátko | 01.05.2019

Vážená paní Válková,
chtěla bych se zeptat, zda se fotka do společenství kouzelného atlasu nezneužívá.Zjímá mě to:)

Re: dotaz

Anička | 01.05.2019

Proč telátko?

Re: Re: dotaz

Veronika Válková | 01.05.2019

To je přeci jasné, proč telátko. Protože se bojí uvést svoje jméno a protože má dotazy hodné telátka. Jak - a hlavně PROČ - by se ta fotka měla zneužívat? Mně tedy ten dotaz urazil.

Re: Re: Re: dotaz

Anička | 03.05.2019

Aha

mezopotámie

Anička | 26.04.2019

Dobrý den!Moc děkuji za novou knížku-Mezopotámie.Moc se mi líbí.Dnes jsem ji dočetla.Četla jsem ji dva dny.Já nečtu rychle,já knihu prožívám a čtu pozorně.Obálka vypadá SKVĚLE a obrázky v knize ještě líp.
Za mě hluboká poklona.

Re: mezopotámie

Veronika Válková | 26.04.2019

Milá Aničko, děkuju za zprávu, jsem moc ráda, že se Ti knížka líbila tolik, že jsi mi to i napsala. Je dobře, že čteš pozorně. To je lepší než číst rychle. Nejen že si to déle užíváš, ale i si z toho víc pamatuješ - a to neplatí jen o bárovkách. Už ses stala členkou Společenství kouzelného atlasu? Jestli ne, tak se honem zaregistruj, ať se můžeš těšit na dárečky.

Re: Re: mezopotámie

Anička | 27.04.2019

Já už jsem se zaregistrovala hned,jak jsem se to dozvěděla

Re: Re: Re: mezopotámie

Veronika Válková | 27.04.2019

Výborně!

Re: Re: Re: Re: mezopotámie

Bára | 27.04.2019

Já jsem tam taky a mám průkazku číslo 1!

<< 86 | 87 | 88 | 89 | 90 >>

Přidat nový příspěvek