Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Taháky (záložky)

Kája | 21.04.2019

Dobrý den,
paní Válková. Chtěla bych se zeptat kde se dají zeptat záložky.
Doufám, že ne ke každé koupené Bárovce, protože všechny vlastním.

Předem děkuji za odpověď.
Kája

Re: Taháky (záložky)

Kája | 21.04.2019

*místo zeptat-koupit

Re: Re: Taháky (záložky)

Veronika Válková | 21.04.2019

Milá Kájo,
záložky se koupit nedají. Přikládají se k objednávkám v nakladatelství, rozdávám je na besedách, budou k dispozici na Světě knihy. Případně napiš do nakladatelství Grada (kontakty najdeš na jejich stránkách) a vyptej se. Nebo se přihlaš do Společenství kouzelného atlasu, členové se k nim dostanou snáz.

Dotaz

Melánie | 20.04.2019

Dobrý den paní Válková, mohou se stát členy Společenství kouzelného atlasu i středoškoláci a dospěláci? Já jsem se dostala k Bářiným dobrodružstvím až na střední, tak si nejsem jistá.

Ahoj Báro, jak se máš? Já se mám dobře. A co Barča, dobrý?

Doufám, že se někdy atlasem dostaneš třeba do Číny, Indie, USA, Mexika, Německa, Polska, Ruska, Británie, Slovenska, Slovinska, severských zemí, Španělska, Portugalska, Austrálie, Nového Zélandu, Beneluxu, Maďarska atd....
A co želva Píďa, taky se má dobře?

To je poprvé, co vám píšu, až budu mít čas, zase něco napíšu.

Re: Dotaz

Veronika Válková | 20.04.2019

Milá Melanie, jestli se mohou stát členy Společenství kouzelného atlasu i dospěláci, to se musíš zeptat v nakladatelství - najdi si na webu Grady kontakt na Dětský knižní klub.

Re: Re: Dotaz

Melánie | 20.04.2019

Děkuji

svět knihy

Anička | 15.04.2019

Dobrý den paní Válková,
chci jet na svět knihy.Prosím,napište mi,(totiž říct to nejde)kde to bude.Moc děkuji
Anička

Re: svět knihy

Veronika Válková | 15.04.2019

Milá Aničko,
posílám odkaz, kde jsou všechny informace. Svět knihy se každoročně pořádá v Praze na Výstavišti v Holešovicích.
https://sk2019.svetknihy.cz/
Jsem ráda, že jedeš, budu mít radost, když váš přijede hodně.

Re: Re: svět knihy

Anička | 16.04.2019

Moc děkuji.Doufám,že bude tatínek souhlasit.
nashledanou

řím

Petr | 07.04.2019

ahoj Báro včera jsem dočetl knížku o římu a abych pravdu řek tak bych otrokem nemohl být protože bych to nezvládl

<< 88 | 89 | 90 | 91 | 92 >>

Přidat nový příspěvek