Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Otázky

Anonymka | 10.05.2024

Báro nechtěla bys vydat svůj cestovní deník? A taky se tě chci zeptat ona je teta Mirka věřící?

Re: Otázky

Bára | 10.05.2024

No můj cestovní deník vydává paní Válková, já jí to všechno vyprávím a ona topak podle toho napíše. Já teda tetu nehlídám, jestli se modlí :D

Atlas

Klára | 10.05.2024

Báro myslíš že se bude někdy vyklízet ta půda a pokud ano vleze se ti atlas pod postel?)nevím kam jinam bys ho schovala

Re: Atlas

Bára | 10.05.2024

No jestli se bude vyklízet půda, tak to propadnu panice! Jo, pod postel se vejde, postel je dost velká. Ale aby na něj naši nepřišli dřív než ho schovám

Keltové

Kristina | 02.05.2024

Dobrý den paní Válková, právě jsem dočetla knihu Keltové a nemůžu se dočkat dalšího dílu s kelty. Zajímalo by mě za kolik asi let vyjde další díl, děkuji

Re: Keltové

Veronika Válková | 02.05.2024

Milá Kristinko, jejda, to já vůbec nevím. Jestli budou vycházet bárovky pořád tímhle tempem a jestli bude Bára stárnou taky pořád tímhle tempem, tak asi za 150 let...n To už si na čtení budeš muset vzít brýle...

Pražské povstání

Linda | 17.04.2024

Dobrý den paní Válková, moc bych se chtěla zeptat, kdo je vyobrazen na titulní straně knihy Pražské povstání. S kamarádkou se nemůžeme shodnout. Předem děkuji za odpověď:)

Re: Pražské povstání

Veronika Válková | 18.04.2024

Tak Báru a Barču jste snad poznali - a koho tipujete dál?

Re: Re: Pražské povstání

Linda | 18.04.2024

No dál jsme si jisté dědou, ale nejsme si jisté kdo je vlevo dole. Vůbec nemáme tušení, kdo by to mohl být

Re: Re: Re: Pražské povstání

Veronika Válková | 18.04.2024

To je Jankova maminka

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek