Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vodítko

Terka | 22.10.2022

Tak supr

Bářin věk

Kája | 16.10.2022

Ahoj Báro

Re: Bářin věk

Kája | 16.10.2022

Kolik je ti let. Kája

Re: Re: Bářin věk

Bára | 16.10.2022

Ahoj, Kájo.
12 a tobě?

Re: Re: Re: Bářin věk

Kája | 16.10.2022

Mě je 11

Změna minulosti

Ela | 12.10.2022

Ahoj Báro,
chtěla jsem se zeptat, co si myslíš, že by se stalo kdyby jsi změnila minulost. Tím myslím, že by se něco do té doby učilo, ale ty by jsi do toho zasáhla a všechno by se to odehrálo jinak?
Mimochodem knížky o tobě jsou skvělé a ráda je čtu (občas i několikrát dokola :D ).
Měj se pěkně.
Ela

Re: Změna minulosti

Bára | 12.10.2022

Ahoj Eli,
no hele todle já teďka právě řeším, když si přečteš knížku o francouzské revoluci tak, to tam je. Já si totiž myslím, že tu minulost asi někdy měním, nebo, možná zařizuju, teda s Barčou, zařizuju, aby byla taková, jaká je... To je žůžo že se Ti knížky líbí to já mám dycky radost když se to někomu líbí. Bára

Re: Re: Změna minulosti

Ela | 13.10.2022

Aha, tak na to si budu muset počkat na Vánoce. Ale moc se těším doufám, že to bude napínavé.
S pozdravem
Ela

Re: Re: Re: Změna minulosti

Bára | 13.10.2022

No mně to teda připadalo napínavý až jako moc...

Re: Re: Re: Re: Změna minulosti

Radana | 17.10.2022

Ahoj holky, Báro a Eli, zrovna na tohle téma - měnění minulých rozhodnutí a jejich dopady - teď vyšla úžasná kniha Půlnoční knihovna. Jen nevím, zda se hodí spíš pro vaše mamky anebo zda by se líbila i vám.

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Přidat nový příspěvek