Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: otázky

Bára | 08.07.2021

No u té Marie Terezie jsem ještě dírky neměla akorát pan Kopl to nevěděl. A pak už jsem rodiče udyndala a oni mi ty uši nechali propíchnout.

Re: otázky

Lenka | 10.07.2021

No, to mě taky zajímalo, protože v Marii Terezii Zamilovaný dragoun jsi říkala, že je nemáš propíchnuté( a tví rodiče říkají, že mít propíchnuté uši je darebáctví....Tak by mě zajímalo, jak jsi je udyndala.)
No, a v jiných dílech jsi náušnice měla.
Díky za odpověď
P.S. Tak si na to, co říkáš dávej pozor, jo?
Promiň...
Tvoje věrná čtenářka Lenka
P.P.S. Nemůžeš někdy prosím popsat, jak vypadají tvoji rodiče, protože já si je třeba představuji úplně jinak než moje kamarádka, která Tvé příběhy taky čte...

Re: otázky

Market | 19.07.2021

Ano, existují náušnice s něčím, co připomíná klipy. Ovšem si nejsem jistá zda existovali i v 17. století nebo kdy se to odehrává :)

Ghetto

Lucka | 27.06.2021

Dobrý den, paní Válková, v bárovce Terezínské ghetto je napsané, že na L417 byli kluci ve věku 10-15 let. Potom Petr ale Báře říkal, že do ghett jsou lidé povoláváni ve čtrnácti, tak jak se tam ti mladší dostali?
Předem děkuji za odpověď.

Re: Ghetto

Veronika Válková | 28.06.2021

Ve čtrnácti se do ghetta dostávaly děti ze smíšených rodin, tj. jeden z rodičů židovského, jeden nežidovského původu. Ale děti z plně židovských rodin tam byly bez ohledu na věk.

Re: Re: Ghetto

Lucka | 28.06.2021

Děkuju.

Nálepky na mapu

kája | 21.06.2021

Dobrý den,
nevíte kdy se budou odesílat, malé nálepky na mapu, pro SKA?

děkuju kája

Re: Nálepky na mapu

Veronika Válková | 21.06.2021

Naprosto netuším, napiš do SKA (na mail, ze kterého Ti chodí zprávy).

Atlas

Šila | 18.06.2021

Ahoj Báro chci se zeptat jestli koho máš nejvíc ráda z minulosti??????

Re: Atlas

Bára | 18.06.2021

Nooooo to je dost těžký ale, asi Illugiho, když si mě chtěl vzít.

<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>

Přidat nový příspěvek