Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Nová bárovka

Verča | 15.09.2023

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy (zhruba) vyjde nová bárovka. Už se na ni moc těším.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Verča

Re: Nová bárovka

Veronika Válková | 17.09.2023

Milá Verčo,
většinou to trvá tak tři týdny, než přijde kniha z tiskárny. Takže odhaduji, že kolem 10. října nebo trochu později.

Setkání

Lina | 25.08.2023

Milá paní Válková chtěla bych se zeptat jestli Bára by se znovu nechtěla potkat se svojí příbuznou alias Věruškou myslíte že si ji pomatuje?

Re: Setkání

Veronika Válková | 26.08.2023

Milá Lino,
Bára si Věrušku určitě pamatuje. Věruška Báru nejspíš taky, nebyla tak malá, když u nich Bára bydlela. Jak znám Báru, nejraději by se čas od času potkala se všemi známými z minulosti, aby zjistila, jak se jim daří,

Rok 1968

Karolina | 25.08.2023

Ahoj Báro napadlo mne,že by ses mohla potkat v 1968 s rodinou Blančičkových kdyby tě tam atlas poslal bylo by to zajímavé ?

Re: Rok 1968

Bára | 25.08.2023

Kdo jsou Blančičkovi?

Re: Re: Rok 1968

Karolina | 25.08.2023

Omlouvám se překlep myslela jsem z někým z pražského povstání to bys je Báro zase ráda vyděla ne?

Re: Rok 1968

veronika Válková | 25.08.2023

Nemohla, protože nepíšu nic po roce 1945. Bylo by to zpolitizované a o to nestojím.

Byt

Ema | 03.08.2023

Ahoj Báro, napadlo mě že když jsi byla u Paní Kocourkové na návštěvě za pražského povstání, tak víš kde bydlel někdo kdo má něco společného s atlasem, nezajímalo by tě kdo tam bydlí teď? (Napadlo mě že možná paní Karasová)

Re: Byt

Bára | 09.08.2023

Hm, no to je dobrý nápad!

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek