Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Kniha

Klára | 18.07.2023

Dobrý den paní Válková. Chtěla bych se zeptat jestli by jste(až budete mít čas) nechtěla vydat Bářin deník, takový souhrn když si chcete pročíst stručně co zažila nebo tak.Dekuji Klára

Re: Kniha

Veronika Válková | 18.07.2023

Milá Klárko, upřímně mě to zatím nenapadlo. Proč by sis chtěla pročítat ty příběhy jen stručně? Není to lepší barvitě a se všemi podrobnostmi?

Re: Re: Kniha

Klára Nováčková | 24.07.2023

Dobry den , Samozřejmě že je to lepší podrobně myslela jsem to tak že by to bylo dobré jako takový souhrn a když budeme potřebovat něco do dějepisu lehce to tam najdeme:)

Re: Re: Re: Kniha

Veronika Válková | 24.07.2023

No a nechceš si, Klárko, takový souhrn udělat sama? Jako vlastní Cestovní deník časem a prostorem?

Illugi

Kačka | 16.07.2023

Ahoj, Báro,
dnes jsem dočetla knížku Břetislav a Jitka a moc Ti přeju, že ses zase potkala s Illugim. Chápu, že se tam za ty čtyři roky chceš vrátit, ale co si myslíš, že se tam vlastně stane?
Díky za odpověď a přeju Ti, ať brzo přijdeš na to, jak funguje atlas.
Kačka

Re: Illugi

Bára | 17.07.2023

Ahoj, Kačí, no, já nevím, co se stane, ale stejně bych ho ráda viděla a trochu dýl si s ním aspoň pokecala, no...

Půda

Emi | 17.06.2023

Ahoj Báro,
říkala jsem si že až budeš mít suvenýrů z minulosti moc a nevejdou se ti pod postel, mohla bys je skladovat na půdě a to mě dostalo k myšlence že je možné že jsou na půdě suvenýry předchozího cestlovatele/lky

Re: Půda

Bára | 17.06.2023

Ahoj Emi,
no zastím se mi ještě pod postel vejdou tak to neřešim ale možná časem budu muset. Co když mi někdo dá slona, žejo? To byl mě asi naši zabili tak doufám, že nedá. No já nevím jestli byl někdo přede mnou cestovatel časem a bydlel v tomhle domě. Možná paní Karasová ale tu nemůžu najít. Hm. Třeba prošmejdim půdu až naši nebudou doma.

Cestovní deník

Laura | 15.06.2023

Ahoj Báro, mohla bys používat na zápisy do cestovní deníku gumovací propisku. že bys to nemusela škrtat a vypadalo by to líp. Ale to je jen návrh samozřejmě. A ještě se zeptám, jak se má Barča? :)

Re: Cestovní deník

Bára | 16.06.2023

Čau Lauri hele škrtat bych nemusela, ale jinak je gumovací propiska pěkně blbá, protože víš proč se dá vygumovat? Protože tím gumováním se to zahřeje a to spustí nějakou chemickou reakci a proto to zmizí. Takže víš co by se stalo kdybych si chtěla někdy ten deník okopírovat abych měla třeba zálohu aby se mi to neztratilo? No přesně. Písmenka by zmizela!!!! A to bych fakt nechtěla.
Jo a Barča se má báječně, přinesla mi chcíplou myš a chtěla mi jí porcovat v posteli tak jsem jí musela hodit na půdu.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek