Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Film

Lukáš | 02.05.2023

Dobrý den paní Válková, chtěl bych se zeptat jestli bude někdy nějaký film o Báře. A jestli by nevadilo Bářiným rodičům že by byla v televizi. :D


Re: Film

Veronika Válková | 03.05.2023

Milý Lukáši,
nevím - jestli znáš nějakého režiséra nebo producenta, tak mu to nabídni. Bára by určitě v televizi nebyla, není to herečka, tak by ji musel někdo hrát.

budoucí knihy

Lukáš | 01.05.2023

Dobrý den paní Válková, chtěl bych se zeptat jaká je vaše knížka na kterou se těšíte až budete psát?

Re: budoucí knihy

Veronika Válková | 02.05.2023

Moje paměti :D

Keltové

Táňa | 30.04.2023

Milá Báro, dočetla jsem Kelty. Dostala jsi pěkný úkol, jen co je pravda. Moc držím palce, ať ho splníš.

Re: Keltové

Báro | 01.05.2023

No já nevím jestli ahoj Táňo nebo dobrý den, protože myslím jedna Táňa co mi psala má vnoučata a já to z toho nepoznám. Ale úkol je teda dost na pikaču. Já jsem myslela, že mi Kengetoríx uloží, abych se naučila třeba nějaké kouzlo nebo věštění a on tohle. Ale asi je to důležitý, no...

Re: Re: Keltové

Táňa babička | 02.05.2023

Ano, paměť máš dobrou. Jsem to já. Úkol je to strašně těžký. Mnoho lidí to nedokáže ani v 50 letech...

Barča

Lukáš | 27.04.2023

Ahoj Báro nebo Veroniko, (nevím kdo na to bude odpovídat)
Může na tyhle otázky odpovídat i Barča třeba že by tu bylo jak mňouká?

Re: Barča

Lukáš | 27.04.2023

Teda omlouvám se, měl jsem napsat paní Válková

Re: Re: Barča

Veronika Válková | 27.04.2023

No proto. Husy jsme spolu nepásli. Klidně můžeme zapsat Barčino mňoukání, ale nevím, k čemu by to bylo.

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek