Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: mhd

Eva | 30.08.2019

Ale tak, Báro, proč hned tak útočně? Sáťa to určitě nemyslel zle. Je to kamarád (zkrácenina je od přezdívky Saturnin) a o tramvajích toho vi spoustu, nepotřebuje to někde hledat. Možná by jenom chtěl, abyste v Praze automaticky nepředpokládali, že jste měli všechno první. A ty chyby - dlouho chodil do školy v zahraničí, tak se stane, no.
Tvoje knížky mám taky ráda a těším se na další.

Bárovky

Anče | 15.08.2019

Ahoj Báro,
Doufám, že si užíváš prázdniny. Přemluvila jsi rodiče na ty Orkneje už letos? My byli ve Španělsku a některé bárovky jely se mnou. Už mám každou přečtenou snad desetkrát, moc ráda se k nim vracím. Nevím proč, ale vždycky přirovnávám knihy k jídlu ( a to toho nesním zdaleka tolik, co přečtu), bárovky jsou jako oblíbené jídlo, které člověk může jíst pořád:). Čtu je vždycky když mám špatnou náladu a hned je mi lépe.( až na Terezín). Jen jsou pro mladší čtenáře, takže mi přijdou takové jednodušší. To se ale hodí. Když je ti smutno, nepotřebuješ číst zrovna učebnice jaderné fyziky:)(Ale i to občas pomůže).
S pozdravem
Anče

Re: Bárovky

Anče | 15.08.2019

A k jakému jídlu by jsi přirovnala bárovky ( nebo svou oblíbenou knihu) ty, Báro?

Re: Re: Bárovky

Bára | 19.08.2019

Ahoj, Anče, jé to jsem ráda že bárovky cestovaly do španělska! Já jsem vždycky ráda když někam cestujou, představuju si, že tam z té knížky vyskočím a jsem tam doopravdy takže taky cestuju. Ve španělsku jsem ještě nebyla. Na orknejích taky ne, prej až mi bude patnáct, takže asi za dvěstě let :D Letos jsem byla jen u babi v Jizerkách. Teda ne "jen" jako že nuda, bylo to super, ale jako že jsme jinde na dovolený nebyli protože šetříme na nějaký opravy v baráku.

Citát

Anče | 01.08.2019

Ahoj Báro,
Znáš tenhle citát Leonarda (Lionarda) da Vinci? Dívat se pozorně kolem sebe je tolik, jako dvakrát žít. Když jsem si ho přečetla, moc se mi líbil a hned jsem si vzpomněla na Tvou výpravu do Florencie.

Re: Citát

Bára | 01.08.2019

Ahoj Ančí no to neznám ale je to super

Petr Kopl

Erik | 31.07.2019

Dobrý den,
rád bych se zeptal pana Kopla jestli má knižní vydání Morgavsy a Morgany pokračování a zda by šlo nějak sehnat.Já vím, že bych to neměl psát sem, ale email na pana Kopla nemám.

Děkuji za odpověď
Erik

Re: Petr Kopl

Veronika Válková | 01.08.2019

Eriku, stačí si dát jeho jméno do vyhledávače, najdeš jeho stránky s kontaktem a můžeš mu napsat.

Odpověď od pana Kopla

Lucie | 29.07.2019

Vážená paní spisovatelko!
Před časem jste mi doporučila obrátit se s mými dotazy na pana Kopla. Nyní mi již odepsal a já Vám mohu předat odpověď:
V sazbě jak fontů tak obálky se postupuje dle požadavků redakce Grady. Fonty se změnily kvůli dodržování licenčních podmínek. Font byl vyměněn za čitelnější a úspornější na prostor. U starších knih se font nemění, protože by se případné dotisky prodražily.

Děkuji vám oběma a těším se na novou Bárovku.
Lucie

Společenství

Lenka | 21.07.2019

Dobrý den paní Válková,
doufám, že si i s Bárou užíváte prázdniny. Ale teď bych se potřebovala na něco zeptat. Je to společenství nějak věkově omezené?
Předem děkuji za odpověď
Vaše věrná čtenářka Lenka

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek