Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Oblíbené období

Veronika Válková | 27.05.2019

Milá Vali,
to je super, že knížky žereš (ale neudav se jimi :D). Já mám hodně oblíbených období, konec konců historie je moje povolání. Mám ráda starověk, k tomu jsem přilnula díky studiu klasické filologie (latina a řečtina), pak mám ráda raný středověk (stěhování národů, vikingové, Francká říše, prostě vše tak 500 - 1000), protože mě pořád fascinuje, kolik se toho dá o těchhle dávných a drsných dobách zjistit, baví mě doba Marie Terezie... Je toho prostě hodně.

Re: Oblíbené období

Bára | 27.05.2019

Já mám ráda všechno protože, jsem vždycky zvědavá kam se dostanu a teďka zrovna mám asi nejvíc ráda vikingy, protože se mi podařilo na chvilku dostat na Island a potkat Illugiho a jemu uběhly čtyři roky a furt na mě myslí!!!!! Takže asi určitě 10. století na islandu.

Re: Re: Oblíbené období

Maru | 28.05.2019

Jů,ty jsi potkala zas Ilugiho?!To je super,a v ktere knizce to vyjde?
Díky.M.

Re: Re: Re: Oblíbené období

Bára | 02.06.2019

No možná v tý příští.

Knížky

Barča | 24.05.2019

Ahoj Báro,
Máš doma své knížky???
Já mám Bárovky všechny. Nejvíce mě baví když ses ocitla v době Marie Terezie.

Barča

Re: Knížky

Bára | 24.05.2019

Jé ty se jmenuješ jako já! Teda spíš jako moje kočka, to je Barča, mně Barčo nikdo neříká. No jasně že je mám a podepsaný od paní Válkové a pana Kopla, já vždycky dostanu jako dárek autorský výtisk.

Re: Re: Knížky

Barča | 26.05.2019

Jéé, tak to máš super!!

Re: Re: Re: Knížky

Bára | 26.05.2019

Jo, je to božíííí!

Bárovky

Lucie | 23.05.2019

Vážená paní spisovatelko!
První Bárovku jsem dostala na Vánoce 2018. Teď už mám všech 20 a strašně moc se těším na další.
Knížky nejen čtu a prožívám spolu s Bárou všechna dobrodružství, ale i si všímám různých detailů v knihách.
Tak by mě zajímalo, proč má Bára v první knize své psí bačkory v šedé barvě a ve všech ostatních knihách, kde jsou na titulní straně vidět, už jsou hnědé.
Také bych ráda věděla, kdo určuje výběr písma u značení kapitol. Některé jsou zdobným a jiné obyčejným fondem. Jak jsem to tak zkoumala, není v tom žádným systém i když je to momentálně 10:10.
Děkuji za odpověď a přeji hodně inspirace do dalšího psaní.
Lucie

Re: Bárovky

Veronika Válková | 24.05.2019

Milá Lucko,
to mě moc těší, jak ses do bárovek zakousla! Jen tak dál (tedy teď už je nebudeš hltat tak rychle, protože já je asi tak rychle psát nebudu, ale vydrž u nich).
Máš vynikající pozorovací talent a je vidět, že Tě zajímá úplně všechno. To je super. Co se Bářiných bačkor týče, já si myslím, že na obálce té první knihy je to prostě jen nepřesnost tisku, vždycky byly hnědé. A co se písma týče, to je dotaz na pana Kopla, který dělá grafiku. Napiš mu na autor@petrkopl.cz a pak mi napiš, co Ti na to odpověděl.

<< 83 | 84 | 85 | 86 | 87 >>

Přidat nový příspěvek