Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Rok

Filip | 20.05.2019

Báro, pokud si dobře vzpomínám tak v žádné bárovce nebyl napsán rok ve kterém žiješ, tak mě napadlo že tvůj svět je pomalejší, nám uběhlo 8 let a tobě jen pár měsíců, tak v jakém roce vlastně žiješ

Re: Rok

Bára | 20.05.2019

jo to je dobrá otázka

Minulost

Kája | 19.05.2019

Ahoj Báro,
myslíš, že by tě mohl atlas přesunout do doby, kdy jsi se narodila?
Kája

Re: Minulost

Bára | 19.05.2019

Tyjo to já nevím to by bylo docela hustý. To bych si mohla třeba něco poradit do budoucna. Teda ale když by to bylo když jsem se narodila, tak to bych si nic poradit nemohla, protože bych byla mimino a nerozuměla bych si. Já bych teda byla radši kdyby až bude velká a hlavně až budu mít prokouknutej atlas mě atlas přesunul do teďka abych si řekla jak to funguje.

básnička

Veru | 16.05.2019

Ahoj Báro ta básnička jak ses o ní zmínila v Mezopotámii je fakt dobrá já se ji naučila a díky ní znám jména měst v Mezopotámii zpaměti.

Re: básnička

Bára | 16.05.2019

No proto jsme to taky daly dohromady tu básničku abysme se to naučily!

svět knihy

Anička | 12.05.2019

Dobrý den paní Válková,
moc děkuji za svět knihy,potkala jsem tam užasnou osobu,a ted jsou z nás kamarádky
(Melánie,jestli si tohle čteš,zavolej!)
Nashledanou

svět knihy

Anička2 | 12.05.2019

Dobrý den paní Válková,
Taky se mi strašně líbilo na světě knihy zvláště když mi máma pak koupila Japonsko : )

Re: svět knihy

Veronika Válková | 13.05.2019

Tak to jsem ráda a doufám, že se Ti Japonsko bude moc líbit.

Re: Re: svět knihy

Anička2 | 13.05.2019

Včera ráno jsem ho dočetla a moc se mi líbilo : )

<< 84 | 85 | 86 | 87 | 88 >>

Přidat nový příspěvek