Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Oslava

Veronika Válková | 11.05.2019

Já jsem si to taky moc užila, i když by bylo fajn mít víc času, abychom si krom podepisování mohli třeba i popovídat, ale holt to jinak nešlo. Tak příští rok!

Svět knihy

Anička2 | 10.05.2019

Dobrý den paní Válková,
Přečetla jsem si ,že když jsem členkou společenství kouzelného atlasu ,mám vstup na některé veletrhy zdarma. Chtěla bych se zeptat jestli i na zítřejší svět knihy je pro členy vstup zdarma ?????

Re: Svět knihy

Veronika Válková | 11.05.2019

Aničko, s podobnými dotazy se obracej na adresu ska@grada.cz, o tom, na které veletrhy bude vstupné zdarma, já přehled nemám. Ale Svět knihy to určitě není, to bys tu informaci už dostala.

Kniha

Erik B | 08.05.2019

No taky bych rád napsal knihu, ale nějakou popisnou například o významný osobnostech světových dějin.Ale zatím jsem jenom na začátku:)

kniha

Anička | 07.05.2019

Dobrý den paní Válková,
já jsem dnes dopsala svou knihu a má padesát stran.Je užasná.
Podle mě.Nashledanou a snad to někoho poťeší.

Re: kniha

Veronika Válková | 07.05.2019

Milá Aničko, gratuluju! Je vidět, že máš radost z toho, co se Ti podařilo. To je dobře. Člověk by měl psát knihy v první řadě pro svoje potěšení. Jestli se bude líbit druhým, to už je jen takový bonus. Hlavně si ten příběh musí užít autor. Nakreslila sis i ilustrace?
Nezapomeň si do knížky napsat přesné datum, kdy jsi ji dopsala. Já jsem si to u té svojí první také napsala. No a za pár let si ji přečti znova, a jestli Ti pořád bude připadat úžasná (držím palce, aby ano), hledej nakladatelství :)

Re: Re: kniha

Anička | 09.05.2019

Nakreslila.To je užasne,že o mně někdo ví už i v Praze!A zrovna vy.

děkuji Anička

Re: Re: Re: kniha

Veronika Válková | 09.05.2019

No, vždyť sis to zařídila tím, že jsi mi napsala, tak to asi není nic překvapivého ani úžasného...?

Re: Re: Re: Re: kniha

Anička | 14.05.2019

Je.Já bydlím na druhé straně republiky,proto.

dotaz

telátko | 01.05.2019

Vážená paní Válková,
chtěla bych se zeptat, zda se fotka do společenství kouzelného atlasu nezneužívá.Zjímá mě to:)

<< 87 | 88 | 89 | 90 | 91 >>

Přidat nový příspěvek