Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

.

Tomáš Jarůšek | 29.07.2022

Dobrý den paní Válková, zajímalo by mne jak dlouho ještě plánujete bárovky vydávat. Je to jedna z mých nejoblíbenějších knižních sérií (a to čtu opravdu hodně) a chci jen vědět jestli se nemám obávat nějákého brzkého konce. Předem děkuji za odpověď.

Re: .

Veronika Válková | 29.07.2022

Milý Tomáši, bárovky se budou vydávat, dokud je budou lidé kupovat a číst. Jak dlouho to bude trvat, nikdo neví... Ale brzký konec neplánuji. Jsem ráda, že se Ti knížky tak líbí.

Věk

Terka | 24.07.2022

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s Bářiným věkem. Jednou bylo v knížce napsané, že Bára strávila v minulosti asi rok a přišlo mi to divné protože tudíž by bylo Báře v současnosti ne dvanáct ale třináct. Takže to znamená že když je tři měsíce Bára v minulosti tak je o tři měsíce starší i v současnosti a nebo je potom co se vrátí z minulosti stejně stará jako než se tam vydala? Předem děkuji za odpověď.

Re: Věk

Veronika Válková | 25.07.2022

Milá Terko,
v bárovce "Vznik Československa" to Bára sama řeší. Spočítala si tehdy, že v minulosti už strávila dokonce asi tři roky. A přemýlší, kolik jí tedy doopravdy je. Problém je, že se z minulosti vrací do stejného okamžiku, ze kterého ze současnosti odešla. Takže v současnosti jí žádný čas neuběhl, nevyrostla ani o milimetr, minulosti třeba ty tři měsíce, a teď babo raď. To jsou ty časové paradoxy.

Pořadí čtení Bárovek

VERČA | 24.07.2022

Dobrý den, paní Válková.
Narazila jsem na Vaše knihy o Báře a jejích cestách do minulosti. Nejvíce mě láká kniha o Terezíně, proto bych se chtěla zeptat, zda je lepší číst Bárovky popořadě, tak jak byly vydány, nebo na pořadí nezáleží.
Předem děkuji za odpověď.

Re: Pořadí čtení Bárovek

Veronika Válková | 24.07.2022

Milá Verčo, bárovky jsou koncipované tak, že je můžeš číst, jak Tě napadne, a budou Tě i tak bavit. Pokud si ale chceš pořádně užít i to, co Bára prožívá v současnosti, a hlavně později různé propletence a narážky, je lepší číst popořadě. Terezínské ghetto je jedna z ranějších bárovek a je to izolovaný příběh, takže klidně začni touhle. Ale pokud bys chtěla pěkně od začátku, najdi si tady na stránkách sekci "výpravy" a v ní podsekci "kde už Bára byla", tam jsou knížky seřazené chronologicky, jak vyšly - čili ta nejstarší je úplně dole. Hezké počtení!

Re: Re: Pořadí čtení Bárovek

VERČA | 24.07.2022

Děkuji moc.

Knížky

Bára | 20.07.2022

Dobrý den, chtěla jsem zeptat jestli ještě někdy bude nějaká knížka s Bárou?

Re: Knížky

Veronika Válková | 20.07.2022

Milá Báro, podívej se do sekce "Výpravy - kam se Bára chystá", a hned to zjistíš.

Re: Re: Knížky

Bára | 21.07.2022

Moc děkuji za odpověď

<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>

Přidat nový příspěvek